Главная » Видео » Школа,которая изменит МИР!

Школа, которая изменит мир Г.Р. Кандибур

00:10:13
Просмотры: 16 Добавил: nightanja nightanja 
Описание материала:

Школа, которая изменит мир Г.Р. Кандибур

Язык: Русский
Длительность материала: 00:10:13
Всего комментариев: 6
avatar
1 lilutsk • 08:08, 18.12.2016
Самі ідеї цікаві, але презентація розкрила багато проблем. Міміка, пантоміміка дітей красномовніші ніж ідеї автора. Можна змінити форму, але суть залишиться незмінною. Мені сумно було дивитися на цих маленьких"функціонерів". Де усмішки, де радість, де творчість і природність?
avatar
5 tatyana_homenko36 • 13:35, 04.01.2017
Для дітей виступ перед камерою - це завжди дискомфорт (згадайте свої фото і відео)))). І звісно, вони готувалися і вчили текст, переживали, старалися. Краще бачити дітей вживу, ніж на екрані. Проте діти самі визвалися виступати. І хай цей текст їм довелося готувати, та і наживо вони самі вам все роскажуть як найкраще. Приходьте в гості, ми будемо раді показати "живих" дітей!
avatar
2 Инхуа • 10:34, 21.12.2016
У цілому ідеї автора викликають зацікавленість, вражає завзятість Георгія Романовича у їх просуванні. Але дійсно, ролік викликає сумні почуття. Може справа вся у тому, що "уміли приготувати, але не уміли подавати"? Зазубрені  виступи учнів Нової школи, які вони промовляють із кам'яними обличчями, тужлива музика за кадром...
Із змісту, особисто мене неприємно вразило те, що міні-колективи дітей з яких складається структура школи називаються "сім'ями". Вважаю, що така назва малих шкільних соціальних груп недоречна, бо "сім'я - це засноване на кровній спорідненості, шлюбі або опікунстві об'єднання людей, пов'язаних спільністю побуту та взаємною відповідальністю". Змішання, або ще гірший варіант - підміна понять, у даному випадку не може бути на користь  формуванню цілісного бачення світу у дітей.
avatar
3 mykyrsu2015 • 16:24, 03.01.2017
Цікаво, що слово "тренінг" заміняє словосполучення "дидактичні вправи".
Якщо вчителю дати можливість за рахунок шкільних коштів роздруковувати такий матеріал, то багато вчителів у звичайній школі також будуть НОВИМИ вчителями. Також не побачила "живої" поведінки дітей.
Не повірю (27 років педстажу), що така кількість дітей різного віку так тихо сидить постійно.
В статуті звичайної школи також є правила поведінки всіх учасників навчально-виховного процесу. Що тут НОВОГО?
avatar
4 tatyana_homenko36 • 13:28, 04.01.2017
Одна з найголовніших ідей Нової школи - це гармогійна взаємодія між вчителями і дітьми на всех рівнях і між дітьми різного віку у різноманітній сумісній діяльності. Так, у класичної школи є статут, але чи знайомі з ним діти, чи є він для них опорою діяльності у школі? В будь-якій системі є недоліки - бо це система і вона обмежує волю дитини. Та краще, якщо це буде система, що хоча б враховує інтереси і потреби дитей різного віку, у спілкуванні, самостійності, організації свого навчального і вільго часу. І в цьому відмінність. 
Є хорощі загальноосвітні школи, де прогресивні вчителі шукають нові цікаві матеріали для навчання. Організують заняття поза класами, вчать нестандартно міркувати. Але таких одиниці. І, нажаль, мало хто виходить за межі програми. 
Дана система пропонує вчити дітей так, щоб вчителям самим було цікаво і вони заряджали ентузіазмом своїх учнів. Де учні самі можуть бути вчителями для молодших дітей і отримувати задоволення від процесу навчання. 
Але зміни починаються не в книгах, а в людських серцях))) Як що ми прагнемо зробити навчання кращим, маємо бути творчими і відкритими, створювати свої власні методи і впроваджувати їх.
avatar
6 irinavachkova • 18:06, 02.05.2017
Ідеї чудові, але ця школа, на жаль, дає мало свободи учневі.
avatar