Главная » Статьи » Підготовка дітей до школи

«Азбука життєвого успіху»

АЖУ

Підготовка до школи за авторською методикою Г. Р. Кандибура «Азбука життєвого успіху».

Ми знаємо, що можливості дітей не обмежені і ми впевнені, що в кожній дитині живе Геній. Проте, не перестаємо дивуватися нашим дітям і самі собі за вражаючі результати, яких вони досягають.

Наш універсальний комплекс посібників для дітей від 3 до 6 років «Я хочу вчитися» вже багато років дуже успішно використовується на курсах підготовки до школи у багатьох дитячих центрах України у дитячих садах, в домашніх умовах, займаючись з дітьми індивідуально або у мікрогруппі.

Кожен посібник забезпечено детальними інструкціями, достатніми, щоб вихователь садочка, мама, бабуся або няня могли проводити повноцінні систематичні ігри заняття-заняття.

Зміст курсів «Азбука життєвого успіху»

Кожен з 40 учбових посібників комплексу «Я хочу вчитися» містить у собі 8 спеціальних курсів:

  • «Я і світ навколо мене»,
  • «Я оволодіваю швидкочитанням»,
  • «Я вивчаю математику»,
  • «Я вчуся писати і граю зі звуками і буквами»,
  • «Я вчу свої руки»,
  • «Я розвиваю свої творчі здібності»,
  • «Я вчуся керувати собою».

 

Кожен з цих спецкурсів унікальний через особливий підбір ігр-вправ і їх методичної інтерпретації. Ці спецкурси включають понад 200 ігр-вправ. Наступний посібник комплексу «Я хочу вчитися!» діти отримують через 2-3 тижні. Такий систематичний підхід сприяє найкращому засвоєнню і закріпленню матеріалу.

Аналогів даному комплексу не існує. Наша система є не тільки унікальною, але й надзвичайно ефективною!

 

Форма організації занять на курсах «Азбука Життєвого Успіху»

 

Заняття з дітьми проводяться в групі один раз на тиждень. Група складається з 10 дітей. Тривалість заняття 50-60 хвилин. На занятті обов’язково присутні батьки. Вони дивляться, як правильно користуватися посібниками, які варіанти ігор можливі.

Педагог може спеціально пояснювати батькам деякі моменти. Головна робота над посібником відбувається вдома під час занять з батьками індивідуально. Для цього кожні 2-3 тижні на заняттях в групі за допомогою «чарівних слів» до дітей приходить «посилка» з «Країни Казок» з новим посібником «Я Хочу Вчитися!».

Разом з посібником приходить новий казковий герой

(Колобок, Червоний Капелюшок, Чебурашка, Кіт Леопольд та ін.. із макетом, для домашніх занять).

Разом з дитиною батьки виготовляють і «оживляють» персонажів.

 

 

Ці макети за допомогою дорослих можуть розмовляти з дітьми, розповідати їм, як грати в ту чи іншу гру, радіти успіхам дітлахів, повідомляти про перехід до наступної гри.

 

Ці, а також багато інших ігрових елементів, можна побачити на щотижневих заняттях в групі, або прочитити у посібниках комплексу «Я хочу вчитися!».

Дані курси – це курси водночас для дітей і батьків. Як показує наша педагогічна практика: кращі вчителі для кожної дитини – це його батьки. Але для цього вони мають бути знайомі з відповідними методиками, конкретними учбовими матеріалами, мати можливість для обміну досвідом і педагогічного супроводу. Все це ми даємо на наших курсах.

Категория: Підготовка дітей до школи | Добавил: nightanja (27.02.2015)
Просмотров: 2083 | Теги: Кандибур, комплекс для розвитку дiтей, дiти, навчання, учбовi посiбники | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar